قوانین و مقررات

ضوابط و قوانین فروشگاه <<ال تک مارکت>>

الف – شرایط و خدمات فروش کالا

  فروش کالا بر مبنای میزان کالایی است که کاربر سفارش دهنده آن را در وبسایت فروشگاه ال تک مارکت درج نموده است.
وبسایت ال تک به هنگام سفارش کالا توسط خریدار، مشخصات کامل کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.
مکان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در وبسایت ال تک مارکت درج شده و ال تک به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان  تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا به صورت نقد بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه درموعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه عمومی محل رفع اختلاف خواهد بود.

با توجه به اینکه در هنگام ثبت سفارش توسط خریدار IP خریدار در سرور ذخیره می شود، لذا در صورتی که خریداری جهت ایجاد اختلال در کار فروشگاه  سفارشی را عمدا به اشتباه به ثبت برساند کلیه مشخصات خریدار از طریق IP قابل دسترسی است و ال تک مارکت حق شکایت علیه خریدار را دارد.

برای خریدهایی که به روش خرید پستی (پرداخت وجه هنگام تحویل کالا) انجام میشود خریدار باید ساکنین منزل را در جریان خرید خود قرار دهد تا در صورت عدم حضور خود دیگران کالا را تحویل گرفته و مبلغ مربوطه را طبق فاکتور به مامور پست یا پیک پرداخت نمایند.

الف- تبصره: شرایط گارانتی کالا

کلیه کالاهای این فروشگاه دارای گارانتی ارسال هستند.

مدت زمان گارانتی ارسال کالا ۷ روز پس از رسیدن کالا است مگر اینکه زمان گارانتی بصورت مشخص در صفحه توضیحات محصول قید گردد (مثلا قید شود گارانتی ۶ ماهه یا گارانتی یکساله)

گارانتی ارسال کالا شامل هرگونه نقص و یا عیب فنی کالاست که بایستی در مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا به دفتر فروشگاه اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت فروشگاه تعمیر و یا جایگزین می گردد. در صورت گذشت بیش از ۴۸ ساعت از زمان دریافت کالا، هیچگونه تعویض انجام نخواهد شد.

ب- شرایط و ضوابط سفارش کالا

استفاده شما از وبسایت ال تک و ثبت سفارش کالا از این وبسایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1- خدمات و محتویات این وبسایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است.

2- مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وبسایت ال تک متعلق به شرکت ال تک مارکت است و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت.

3- کاربران هنگام سفارش کالا ملزم هستند اطلاعات صحیح کامل را در وبسایت درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

4- تمام ابزاری که در وبسایت ال تک با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد. وبسایت ال تک هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام های کاربران نمی پذیرد.

5-  ارتباط وبسایت ال تک مارکت با کاربران فقط از طریق وبسایت یا ایمیلها ی رسمی زیرمجموعه www.elltak.com خواهد بود و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد. وبسایت ال تک مارکت به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.